Online Finance World

Najlepsze Banki w Niemczech

Niemieckie BankiWitamy w Online Finance World. Jeśli szukasz najlepszych i najwyżej ocenianych niemieckich banków na Internecie, to trafiłeś we właściwe miejsce. W Online Finance World, zbadaliśmy i zebraliśmy informacje na temat najbardziej renomowanych i popularnych polskich banków online, w których możesz otworzyć konto już dziś!

Przepisy prawne różnią się dla każdego użytkownika w zależności od kraju, więc upewnij się, że przeczytałeś wszystkie zastrzeżenia i warunki na każdej stronie internetowej przed złożeniem wniosku o konto.


Najlepsze Banki w Niemczech Najlepsze Niemieckie Banki 2021


Reputacja Narzędzia Opłaty/Koszty Ogólnie
Comdirect ★★★★★ ★★★★★ ★★★★★ ★★★★★ Dołącz Się
Przeczytaj wszystkie warunki.
1822direkt ★★★★☆ ★★★★★ ★★★★☆ ★★★★☆ Dołącz Się
Przeczytaj wszystkie warunki.
Commerzbank ★★★★★ ★★★★★ ★★★★★ ★★★★★ Dołącz Się
Przeczytaj wszystkie warunki.
ING Bank ★★★★★ ★★★★★ ★★★★★ ★★★★★ Dołącz Się
Przeczytaj wszystkie warunki.
N26 ★★★★★ ★★★★★ ★★★★★ ★★★★★ Dołącz Się
Przeczytaj wszystkie warunki.
DKB ★★★★★ ★★★★☆ ★★★★☆ ★★★★☆ Dołącz Się
Przeczytaj wszystkie warunki.
Postbank ★★★★★ ★★★★☆ ★★★★☆ ★★★★☆ Dołącz Się
Przeczytaj wszystkie warunki.
Deutschebank ★★★★☆ ★★★★★ ★★★☆☆ ★★★★☆ Dołącz Się
Przeczytaj wszystkie warunki.


Wybraliśmy najlepsze niemieckie banki w sieci w 2021 roku i zbadaliśmy każdy z nich w oparciu o najważniejsze kryteria, których ludzie zazwyczaj szukają.

Każdy korzysta z bankowości w nieco inny sposób i w grę wchodzą różne czynniki, które dla jednego użytkownika mogą być ważne, a dla innego mniej. Upewnij się, że dokładnie rozważysz swoje oczekiwania i ograniczenia, zanim zdecydujesz się na korzystanie z tej czy innej platformy, ponieważ jedna z nich może być lepsza do użytku biznesowego niż osobistego lub bardziej korzystna dla emigrantów i osób, które często korzystają z bankowości międzynarodowej.

Poświęć trochę czasu na zbadanie kryteriów, które mają zastosowanie do Ciebie i sprawdź nasze pełne recenzje dla każdego banku i regularne aktualizacje informacji w przyszłości.

Oferowane konta
Ing Postbank Commerzbank Deutsche Bank Comdirect
Czekowe/Bieżące
Oszczędnościowe
Firmowe
Studenckie
Dla dzieci
Rachunek wspólny

Karty płatnicze / kredytowe
Ing Postbank Commerzbank Deutsche Bank Comdirect
Mastercard
Visa
Debetowa
Specjalna

OTRZYMUJ INFORMACJE O NOWYCH RECENZJACH I AKTUALIZACJACH

Zarejestruj swój adres e-mail, aby otrzymywać aktualizacje, gdy będziemy recenzować nowych maklerów, banków i innych platformach finansowych.

Nie będziemy Cię spamować i nie udostępnimy Twojego adresu e-mail osobom trzecim ani innym stronom internetowym. Zostaniesz jedynie powiadomiony o potencjalnych ofertach wstępnych z naszej istniejącej listy instytucji finansowych lub o nowych, sprawdzonych instytucjach interesujących Cię na rynku online.

Nie jesteśmy firmą świadczącą usługi doradztwa finansowego. Za pośrednictwem tego formularza kontaktowego nie będą udzielane żadne porady inwestycyjne.

* dies zeigt ein erforderliches Formularfeld an.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW ONLINE FINANCE WORLD

Starannie oceniamy każdą stronę internetową online finansów według ścisłych standardów i porównujemy je w szerokim zakresie kryteriów. Chociaż każda firma zawsze będzie miała nieco inny zestaw zalet i wad swojej platformy, oceny opierają się na ogólnej wydajności, niezawodności, przyznawanych premiach i innych czynnikach, które są zazwyczaj spotykane lub poszukiwane we wszystkich instytucjach finansowych.

Online Finance World pomógł mi wybrać dokładnie taką platformę, która najbardziej mi odpowiadała. Jako początkująca osoba, ta dodatkowa pomoc i informacja, była bardziej przydatna niż myślałam.

- Karen L. Nowy Jork, NY

Doskonała usługa, która pojawiła się w samą porę. Po kilku nieudanych próbach w poprzednich nieznanych bankach, to było to, czego potrzebowałem. Dziękuję Online Finance World.

- James B. Richmond VA

Wybór odpowiedniej platformy, z którą będę związana przez długi czas trochę mnie stresował. A ponieważ tak mało jest dobrych stron porównujących niemieckie banki, myślałam, że nigdy się nie zdecyduję... aż natknęłam się na Online Finance World.

- Angela K. Paryż, Francja