Online Finance World - The Premiere Banks and Brokers Comparison Site

Najlepsze Konta Maklerskie

NOWE RECENZJE I PORÓWNANIA

Witamy w Online Finance World. Jeśli szukasz najlepszych i najwyżej ocenianych maklerów giełdowych na Internecie, trafiłeś we właściwe miejsce. W Online Finance World zbadaliśmy i zebraliśmy informacje na temat najbardziej renomowanych i popularnych brokerów akcji online i platform dostępnych dla Ciebie, w których możesz otworzyć konto i zacząć handlować już dziś!

Przepisy prawne różnią się dla każdego użytkownika w zależności od kraju, więc upewnij się, że przeczytałeś wszystkie zastrzeżenia i warunki na każdej stronie internetowej przed złożeniem wniosku o konto.


Ogólnie najlepsi Maklerzy


Reputacja Wybory Narzędzia Opłaty/Koszt Ogólna Ocena
Flatex ★★★★★ ★★★★☆ ★★★★★ ★★★★★ Zainwestuj Dziś!
Przeczytaj wszystkie warunki.
Flatex
Dla Austrii
★★★★★ ★★★★☆ ★★★★★ ★★★★★ Zainwestuj Dziś!
Przeczytaj wszystkie warunki.
Degiro ★★★★★ ★★★★☆ ★★★★★ ★★★★★ Zainwestuj Dziś!
Przeczytaj wszystkie warunki.
Lynx ★★★★★ ★★★★☆ ★★★★☆ ★★★★★ Zainwestuj Dziś!
Przeczytaj wszystkie warunki.
Questrade ★★★★☆ ★★★★☆ ★★★★★ ★★★★★ Zainwestuj Dziś!
Przeczytaj wszystkie warunki.
Fidelity ★★★★☆ ★★★★☆ ★★★★★ ★★★★☆ Zainwestuj Dziś!
Przeczytaj wszystkie warunki.
Interactive Brokers ★★★★☆ ★★★★★ ★★★★☆ ★★★★☆ Zainwestuj Dziś!
Przeczytaj wszystkie warunki.
SoFi ★★★★★ ★★★★☆ ★★★★☆ ★★★★☆ Zainwestuj Dziś!
Przeczytaj wszystkie warunki.
Robinhood ★★★☆☆ ★★★★☆ ★★★★★ ★★★★☆ Zainwestuj Dziś!
Przeczytaj wszystkie warunki.
TradeStation Global ★★★★☆ ★★★★☆ ★★★☆☆ ★★★☆☆ Zainwestuj Dziś!
Przeczytaj wszystkie warunki.


Wybraliśmy najlepsze online maklerów giełdowych i witryn obrotu akcjami w sieci w 2021 roku i zbadał każdy z nich w oparciu o najważniejsze kryteria ludzie zazwyczaj szukaj��.

Każdy handluje trochę inaczej i w grę wchodzą różne czynniki, które mogą być ważne dla jednego użytkownika, ale mniej dla innego. Upewnij się, że dokładnie rozważysz swoje oczekiwania i ograniczenia przed rozpoczęciem korzystania z tej czy innej platformy, ponieważ jedna z nich może być lepsza do użytku biznesowego niż osobistego, lub bardziej korzystna dla osób przebywających poza granicami kraju i osób, które często prowadzą banki międzynarodowe.

Poświęć trochę czasu na zbadanie kryteriów, które mają zastosowanie do Ciebie, a jeśli nadal jesteś niezdecydowany, a następnie sprawdzić z powrotem do regularnych porównań nowych maklerów giełdowych, opinie i aktualizacje informacji.

Funkcje
Flatex Degiro Fidelity Interactive Brokers SoFi TradeStation Global Robinhood
Krypto Handel
Minimalny Depozyt $0.00 $0.01 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00
Stawki Marży 3.6% - 4% ~6.5% 4% - 8.33% 0.75% - 1.59% 5.5% - 9.50% 2.50% 2.50% - 5%
Fundusze Inwestycyjne 40,000 12,000 9,842 11,080 4,357 0 5,000
Pełna Analiza Akcji
Lokalizacje Detaliczne

Konta
Flatex Degiro Fidelity Interactive Brokers SoFi TradeStation Global Robinhood
Konto Czekowe
Oszczędnościowe
Karta Kredytowa
Karta Debetowa

Platformy
Flatex Degiro Fidelity Interactive Brokers SoFi TradeStation Global Robinhood
Platforma na Pulpit
Platforma Sieciowa
Ćwiczenie Handlu
Dziennik Handlu
Heatmapping

OTRZYMUJ INFORMACJE O NOWYCH RECENZJACH I AKTUALIZACJACH

Zarejestruj swój adres e-mail, aby otrzymywać aktualizacje, gdy będziemy recenzować nowych maklerów, banków i innych platformach finansowych.

Nie będziemy Cię spamować i nie udostępnimy Twojego adresu e-mail osobom trzecim ani innym stronom internetowym. Zostaniesz jedynie powiadomiony o potencjalnych ofertach wstępnych z naszej istniejącej listy instytucji finansowych lub o nowych, sprawdzonych instytucjach interesujących Cię na rynku online.

Nie jesteśmy firmą świadczącą usługi doradztwa finansowego. Za pośrednictwem tego formularza kontaktowego nie będą udzielane żadne porady inwestycyjne.

* dies zeigt ein erforderliches Formularfeld an.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW ONLINE FINANCE WORLD

Starannie oceniamy każdą stronę internetową online finansów według ścisłych standardów i porównujemy je w szerokim zakresie kryteriów. Chociaż każda firma zawsze będzie miała nieco inny zestaw zalet i wad swojej platformy, oceny opierają się na ogólnej wydajności, niezawodności, przyznawanych premiach i innych czynnikach, które są zazwyczaj spotykane lub poszukiwane we wszystkich instytucjach finansowych.

Online Finance World pomógł mi wybrać dokładnie taką platformę, która najbardziej mi odpowiadała. Jako początkująca osoba, ta dodatkowa pomoc i informacja, była bardziej przydatna niż myślałam.

- Karen L. Nowy Jork, NY

Doskonała usługa, która pojawiła się w samą porę. Po kilku nieudanych próbach w poprzednich nieznanych bankach, to było to, czego potrzebowałem. Dziękuję Online Finance World.

- James B. Richmond VA

Wybór odpowiedniej platformy, z którą będę związana przez długi czas trochę mnie stresował. A ponieważ tak mało jest dobrych stron porównujących niemieckie banki, myślałam, że nigdy się nie zdecyduję... aż natknęłam się na Online Finance World.

- Angela K. Paryż, Francja